Červenec 2008

Huráá

31. července 2008 v 15:59 →moje kecy ←
Hurááá! Konečně sem dokončila jedno video.Dělala jsem na něm fakt dlouho a včera sem ho dodělala.Dala jsem ho na youtube a konečně funguje. Je to moje 2.video...teda dělala jsme jich už víc,ale to byli spíš prezentace.Jako jenom fotky a tak.
Mno není úplně podle mojich představ.To písmo mi tam moc nesedí,ale neuměla jsem to moc upravit.Jinak sem v celku spokojená.
Je to můj vymyšlenej Trailer a scény jsou z filmu Spirit Trap nebo-li V pasti přízraků.
A song je: AFI-Silver and cold.
Tak tady ↓↓↓ je to video.

Jsme zpět

28. července 2008 v 13:32 →moje kecy ←
Ahojky.Tak co už ste byli taky na dovče? A jak ste se měli?
Já přijela v sobotu.Byli sme v jednom penzionu poblíž Písku.Jmenovalo se to Dráchův Mlýn.Dovča byla docela dobrá,akorát někdy nuda.To víte na dovče s rodiči xD.Nikde nikdo v mojim věku,ale stejně sme pořád nebyli na pokoji.My sme objeli snad všechny zámky a památky v okolí. xD
Mno to zas kecám,ale bylo jich hodně.Byli sme např. Na Orlíku,Zvíkově,Červený Lhotě,Blatný,Jindřichově Hradci,v Chýnovský Jeskyni,Táboře,Třeboni atd... Bylo toho fakt hodně.
Nakonec sem si přivezla 18 turistických známek.Už nevim kam je dát,si budu muset koupit ještě jednu nástěnku.Ale co mi udělalo radost je,že sem si ještě rozšířila sbírku kamenů. Koupila sem si fakt krásný kameny (mineráli atd..) a levně xD xD. Mám třeba např. Pyrit,Fluorit,Kalcit a pak ještě spostu dalších s blbejma názvama.
Jinak sem Happy,protože sme měli jet lodí z Orlíku na Zvíkov,ale protože je můj táta škudlil a zdálo se mu to moc drahý,tak sme nejeli :( Jenže moje mamka říkala,že když sem se na to tam těšila (což není až tak moc pravda,popravdě sem zjistila,že se mi na lodi dělá trochu špatně,jako ne mořská nemoc,ale je mi jenom trochu blbě) , tak že mi za to něco koupí.Mno a já sme si objednana DVD the Balck Parade is Dead od MCR xD xD..mno má mi přijít do pátku tak uvidim.
Mno to je asi vše z dovolený,kdyžtak napište kde ste byli vy.Pááá

Jedu na dovču

19. července 2008 v 9:14 →moje kecy ←
Takže za hodinu už jedu na dovču,takže tu tejden nebudu.Vrátím se až v sobotu tak pááá

Animka z HP5

14. července 2008 v 22:25 →animace←

A Small Crime

6. července 2008 v 11:57 →videa←
tEeNaGe aNgSt (cEdRiC dIgGoRy)
Song:asi A Small Crime
Postavy:Fleur/Cedric/Cho
Žánr:Love
↓↓↓

Cedric a Fleur

6. července 2008 v 11:54 →videa←
Song: Linkin park-Leave Out all the Rest
Postavy: Fleur and Cedric
Žánr:Love
↓↓↓