Květen 2008

Smůla :(

31. května 2008 v 12:55 →moje kecy ←
Já vim,že se tady ten novej design moc neohřál,ale pořád mi nejde upravit.Musela bych ho předělat a to se mi fakt moc nechce.Přemejšlim,že ho asi změnim úplně.Takže o víkend,nebo po víkendu bych měla udělat úplně novej design.Je mi to líto,ale fakt už nevim jak ho upravit.Buť sem blbá,nebo sem ho blbě udělala..nevim,ale prostě nefachá jak má.

zkoušim Design

29. května 2008 v 14:18 →moje kecy ←
Zkouším udělat novej design.Neděste se že jsou tu chyby.Například mi nejde nastavit rozměr stránky,aby to dobře pasovalo a byli tady celý fotky.Večer na tom zapracuju,ale teď už fakt nemám náladu páč na tom dělám už 2 hodiny.Tak se omlouvám za chyby a snad mi to pude dodělat.

Jsem v SONC

26. května 2008 v 22:45 →moje kecy ←
Soutěžím →tady← v SONC (o nej celebritu) s Gerardem Wayem (MCR),takže kdo bude chtít,nebo kdo ho má rád,tak ať pro něj pls hlásne.díky
Jsem tam z mojim druhým blogem (web) ,ale dávám to i sem,třeba se najde nějakej jeho přiznivec.

Perný dny

25. května 2008 v 13:58 →moje kecy ←
Nazdar lidi.Sorry že sem tady dlouho nic nepřidala,ale měla sem perný dny :))))
V pátek sem si ani na chvilku pořádně nesedla.Hlídala jsem se sestřenicí její ségru.Jsou jí 4 roky a je teda pěkně divoká. Do toho přišla moje nej kamí a tak sme trochu blbli a měla jsme z toho pokoj v hroznym stavu.Pak když kámoška odešla..přišla druhá kamí,ale mi byli už s tetou a sestřenkou domluvený že jdeme na večeři...nadlábnout se do malý restaurace.Tak jsem zas pozvala kamí a zaplatila jsem jí jídlo.Pořádně sme se nadlábli a bylo to fakt dobrý.
Mno pak nás odvezla teta k nám domů (páč bysme s nacpným břichem nedošli k nám nahoru k lesu) a co se nestalo.Potkali jsem další kamí..tak jsme šli k nám a odešli ode mě asi v půl desátý.
Mno a včera u nás byl jeden fesťák. (Mno prostě Doupov Mysteria fest) Byli tam Rockový,punkový a podobný kapely.Bohužel sem tam nemohla jít,páč mi to máma nezacálovala .Tak jsme s kamí šli vozit jejího bráchu.Narodil se minulej tejden a je fakt sladkej :))))
Když sme ho odvezli,šli sme blízko toho fesťáku a poslouchali jsme za plotem :D
Nj bylo slyšet hodně a byla to fakt pecka,ale stejně jsme malý město,takže to bylo slyšet i k nám nahoru a to dost nahlas. Taky jsme pracovali a koumali na vodní dýmce,kterou jsme si udělali.Konečně sme jí dodělali a vyzkoušeli a ona fachá :)))) Takže good.
Byl to prostě taky good den.Ještě sme šli dodělávat obrázek krajiny na výtvarku,kterej sme nestihli dodělat,když sme ho malovali u nás za barákem a tak sme malovali.Okolo cesty vždycky projelo to samí auto a my aby sme nebyli za blbce,že malujeme krajinu,tak sme vždycky obrázek odhodili do křoví a děli že sme ožralí.Kámoška pak dělala za stromem že zvrací :))))
No prostě kraviny mno.Tak já se už nebudu vykecávat,stejně to nikdo nebude číst tak pááá.

blend→ Weasleyovi

21. května 2008 v 17:01 →moje grafika←
Tak tenhle se opravdu nepovedl,ale dávám ho sem,kdyby náhodou mojí ségru zase napadlo mazat. ↓↓↓

2 blendy→Avril

21. května 2008 v 16:58 →moje grafika←
Tak zase po dlouhý době pokusy o blendy :) Ale už to neni jako dřív,páč už sem nesehnala tak pěkný textury,brushe apod.Jak mi ségra vymazala všechno,tak si nepamatuju,kde sem je předtim sebrala. ↓↓↓

Další

21. května 2008 v 11:50 →obrázky←
made by dutchtulips
Zase várka z deviantartu a od Alice Lee.↓↓↓

Kreslený obrázky

21. května 2008 v 11:43 →obrázky←
made by mycatjake
Várka kreslených obrázků Herm a Rona. Něco z deviantart.com a hp-hermina-ron-harry.blog.cz
↓↓↓

13.bleskovka

21. května 2008 v 11:35
Pořadí: 13
Téma:Tvůj pokoj
Počet otázek: 5
Počet lidí: Dokud nenapíšu konec
↓↓↓

Návrh

21. května 2008 v 11:30 →moje fotky←
Takže mám tady další návrh.Prosím napište do komentářů,jestli byste se zůčastnili.Mám totiž nápad.Vždycky bych sem na blog dala anketu.Ale né obyčejnou anketu. Byla by to anketa o nejsympatičtější postavu,herce z HP atd... a vy byste my napsali do komentářů kdo je podle vás nej. Ten co by měl nejvíc hlasů,tak ti co pro něj hlasovali,by dostali diplomy.Je to takovej blbej nápad,ale měla sem chuť něco podniknout.Tak pls pište do komíků.

Božííí

18. května 2008 v 0:02 →moje kecy ←
Já vím že to sem nepatří,ale musela jsem to sem dát. Narazila jsem na to na jednom blogu a nemohla jsem jinak.A Mrs.Beana prostě miluju.
3665_image001.gif picture by moommi

Tak jsem z toho vyklouzla

17. května 2008 v 16:35 →moje kecy ←
Tak jsem z toho vyklouzla. Abyste pochopili z čeho,tak u nás jsou každoročně Máje. Holky a kluci jsou v krojích.Na traktoru je kapela a hrajou jim do toho lidovky a dechovky (tenhle styl hudby teda nemám ráda,ale na ty Máje mi to nějak nevadí). Mno a prostě tancujou polku nebo valčík.Choděj po barákách a berou lidi tancovat.Hlavně ty holky co maj májku (od 15 let).Já jí naštěstí ještě neměla,páč mám patnáctky až za měsíc. Ale stejně berou tancovat i ostatní.To víte,že chtěli abych šla,ale já se schovala :)
No schovala,prostě když už jsem slyšela hudbu a traktor,tak jsem si vlezla do bazénu,kterej teprve napouštíme a dělala že oplachuju dno. :))))) Páč já tancovat moc neumím.Polku tu jo ale valčík teda ne.Tak sem ráda že to mám za sebou.A ještě sem se chechtala mamce,kterou tancovat vzali. :))))

1.komentářová povídka

17. května 2008 v 13:35 Komentářové povídky
Protože jste hlasovali,že povídka má bejt o páru R/Hr.Tak je teda o nich ↓

Omluva + oznamko

17. května 2008 v 13:34 →moje kecy ←
Omlouvám se,že jsem poslední dny nebyla na blogu.Nešl mi pořádně net,páč u nás pořád pršelo (a to fakt dost) a padali kroupy ( a to ještě někdy byla bouřka) .Takže mi šel net jenom chvilkama.Nemělo cenu jít na blog,páč to vypadávalo. Tak snad už to bude dobrý.
Jo a za chvilku vám sem přidám komentářovou povídku. Chtěla jsem jí sice psát až v pondělí,ale když prší,tak co dělat.

Další spřátelko

13. května 2008 v 22:54 → SBéčka♥ ←
Další spřátelák o HP najdete →tady←.Blog patří Baruuss.
A tady pro ní něco mám za spřátelko. ↓↓↓

Za bleskovky

12. května 2008 v 15:09 →moje ceny←
Zase jsem něco vyhrála v bleskovkách. první diplom je od Foretta a druhý od El ↓↓↓

Za 12.bleskovku

11. května 2008 v 20:01 →bleskovky←
cena: Diplomy
za co: za 12.bleskovku
pro koho: Forette,Lentilku,Emmu,Dendíska
↓↓↓

Ohledně Komentářové povídky

11. května 2008 v 18:52 →moje kecy ←
Takže v pondělí bych chtěla začít psát tu komentářovou povídku.Chtěla bych,aby jste hlasovali v anketě o čem by měla bejt a do komentů napsali jestli se teda zůčastníte.Takže PLS HLASUJTE. ↓↓↓

Jsem v SonM

11. května 2008 v 18:43 →moje kecy ←
Ahojky jsem v Sonm (soutěž o nej mazlíčka :) Pls nehlásli byste →tady← pro mě.Soutěžím s mojí fenkou NO.Jmenuje se Free.Děkuju všem co pro mě hlásnou.A tady máte fotku ↓↓↓

Truely Madly Deeply

11. května 2008 v 18:38 →videa←
Song:Savage Garden-Truely Madly Deeply
Postavy:Ron a Hermiona
Žánr: Love
↓↓↓